nad morzem

3 gwiazdki

bezpłatny parking, bezpłatny Internet WiFi

Nasze pokoje

czyste i nowoczesne

wygodne materace, telewizor 32 cale, bezpłatny Internet WiFi

wygodne łazienki

neutralne kolory

w każdej łazience jest kabina prysznicowa
oraz suszarka do włosów

usługi gastronomiczne

kawiarnia, restauracja, lobby bar

śniadania i kolacje w formie bufetu
restauracja a la carte

kameralny hotel

nad morzem

500 m do plaży
7 km od centrum Kołobrzegu

Wind Hotel (dawny Miramar) przeszedł gruntowny remont połączony z modernizacją, w efekcie obiekt, który funkcjonował na rynku już od 10 lat przekształcił się w nowoczesny hotel, który dzięki nowym technologiom zapewnia swoim gościom wysoki standard usług do których należą: bezpłatny parking (wjazd/wyjazd na kartę magnetyczną), bezprzewodowy Internet w całym obiekcie, drzwi z zamkami elektronicznymi, W lobby znajduje się bar czynny codziennie do godz. 22.

POŁOŻENIE

  • 500 m od jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce, do której dojdziemy idąc cały czas prosto (nie sposób zabłądzić). Grzybowo jest położone w niewielkiej zatoczce, gdzie woda jest płytka a to w konsekwencji sprawia, że szybko się ogrzewa i często jest nieco cieplejsza niż w Kołobrzegu. Płytki brzeg zwiększa także bezpieczeństwo dla kąpiących, co jednak nie powinno usypiać naszej czujności! Morze to żywioł i zawsze należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa.
  • 8 km od Kołobrzegu. Dzięki nowym drogom można wjechać do Kołobrzegu od strony ulicy Żurawiej i Solnej, które prowadzą bezpośrednio do portu a właściwie wszystkich portów, bo jest ich kilka: rybacki, jachtowy (czyli żeglarska Marina), wojskowy (WOP) oraz handlowy. Wjazd od strony południowej czyli ulicą 6 Dywizji Piechoty doprowadzi nas do samego centrum. Po drodze są strzeżone parkingi na których można zostawić auto i udać się na zwiedzanie najstarszych zabytków kołobrzeskiego kurortu m.in. katedry, ratusza (a w nim Galerii Sztuki Współczesnej i Muzeum Patria Colbergiensis), zabytkowej wieży ciśnień (pub gdzie jest serwowane lokalne piwo Colberg).

POKOJE

Posiadają powierzchnię od 16 m2 (standardy) aż do 40m2 (apartamenty). Na standardowe wyposażenie pokoju składają się m.in. czajnik, chłodziarka, suszarka do włosów, komplet ręczników. Prawie wszystkie pokoje posiadają balkony lub tarasy.