Rezerwacja Online

hotel nad morzem blisko plaży

 

Oferuje gościom bezpłatne korzystanie z parkingu, bezprzewodowy Internet, salę fitness. W lobby znajduje się bar czynny codziennie do godz. 22. Hotelowa restauracja jest czynna codziennie do godz. 21 i oprócz stałych posiłków serwuje również dania a la carte - polecamy znakomite burgery!

POŁOŻENIE

  • 500 m od jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce, do której dojdziemy idąc cały czas prosto (nie sposób zabłądzić). Grzybowo jest położone w niewielkiej zatoczce, gdzie woda jest płytka a to w konsekwencji sprawia, że szybko się ogrzewa i często jest nieco cieplejsza niż w Kołobrzegu. Płytki brzeg zwiększa także bezpieczeństwo dla kąpiących, co jednak nie powinno usypiać naszej czujności! Morze to żywioł i zawsze należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa.
  • 8 km od Kołobrzegu. Dzięki nowym drogom można wjechać do Kołobrzegu od strony ulicy Żurawiej i Solnej, które prowadzą bezpośrednio do portu a właściwie wszystkich portów, bo jest ich kilka: rybacki, jachtowy (czyli żeglarska Marina), wojskowy (WOP) oraz handlowy. Wjazd od strony południowej czyli ulicą 6 Dywizji Piechoty doprowadzi nas do samego centrum. Po drodze są strzeżone parkingi na których można zostawić auto i udać się na zwiedzanie najstarszych zabytków kołobrzeskiego kurortu m.in. katedry, ratusza (a w nim Galerii Sztuki Współczesnej i Muzeum Patria Colbergiensis), zabytkowej wieży ciśnień (pub gdzie jest serwowane lokalne piwo Colberg).

POKOJE

Hotel oferuje 33 pokoje w 4 kategoriach: standard, komfort, family i apartament. Pokoje posiadają powierzchnię od 16 m2 (standardy) aż do 40m2 (apartamenty). Na standardowe wyposażenie pokoju składają się m.in. czajnik, chłodziarka, suszarka do włosów, komplet ręczników. Wszystkie pokoje posiadają balkony, tarasy lub okna francuskie (duże okno balkonowe z balustradą, bez podestu).