Rezerwacja Online

22-05-2023

Są takie rzeczy, których trzeba spróbować w czasie wakacji nad morzem. Są to bez wątpienia gofry, lody i dorsz z frytkami. Dlaczego warto, chociaż nie zawsze się opłaca? Bo jak mawia standuper Lotek Lotkowski ten "SMAK DZIECIŃSTWA" zostaje na zawsze w pamięci.

więcej
16-07-2021

Po raz kolejny grzybowska plaża została nagrodzona Błękitną Flagą. To nie tylko znaczek, to ważna informacja dla turystów, że nasze plaże spełniają światowe wymogi w zakresie czystości wody, która nie jest zanieczyszczona odpadami przemysłowymi ani ściekami. Czym jest Błękitna Flaga i skąd się wzięła - więcej informacji w naszym artykule.

więcej
26-10-2020

Wyjazd na urlop i wypoczynek w czasie pandemii wiąże się z ryzykiem zarażenia, ale jeśli będziemy się stosować do zasad bezpieczeństwa to możemy to ryzyko znacznie ograniczyć. Nikogo nie namawiamy do wyjazdu, ale jeśli ktoś jest zdecydowany i koniecznie potrzebuje odpocząć, to dopóki to nie jest zabronione, polecamy nasze usługi.

więcej
13-05-2019

Pomysł na rozwijanie gospodarki przez zjednoczenie sił nie jest nowy, już w XII wieku z wielkimi sukcesami wypróbowały go największe miasta Europy jak Hamburg, Gdańsk, Rostock, Lubeka i 150 innych.

więcej
04-04-2019

W tym roku wiosna jest wyjątkowo solidna i zjawiła się zgodnie z kalendarzem, dlatego pogoda nie opóźnia wielkich wiosennych porządków. Kołobrzeg szykuje się do Świąt Wielkanocnych i do wyjątkowo długiej Majówki.

więcej