Rezerwacja Online

Atrakcje dla dzieci

W naszym hotelu nie mam mowy o nudzie! Mamy atrakcje dla dzieci w każdym wieku, na maluchy czeka sala zabaw a w niej pluszaki, zabawkowy domek, kuchenką, koniki do bujania i wiele innych zabawek. Dla trochę starszych dzieci są piłkarzyki, tenis stołowy i pokój gier komputerowych. W Lobby barze jest specjalny regał z książkami dla dzieci i kolorowankami. Latem zachęcamy do korzystania z boiska do siatkówi oraz hustawek.

Ping-pong dzięki Chińczykom jest najpopularniejszą grą na świecie, ale wymyślono ją w Anglii w XIX w. i początkowo była rozrywką dla zamożnych. Od 1988 jest dyscypliną olimpijską. Wymaga szybkości i niesamowitego refleksu.

Piłkarzyki, futbol stołowy, piłka stołowa, trambambula oraz kicker - to wszystko nazwy gry, która znana jest blisko 150 lat. W grze może brać udział 2 lub 4 zawodników. Co ciekawe, gra nie wymaga szczególnych umiejętności, podobno technika to tylko 25% szans na wygraną.

Zapraszamy do zabawy na świeżym powietrzu. Oprócz huśtawek dla najmłodszych i tych trochę starszych, mamy również boisko do piłki siatkowej z którego mogą korzystać całe rodziny grając mecze Kowlaskich z Nowakami.