Rezerwacja Online

Powierzchnia min. 16 m2. Podstawowa kategoria, która zapewnia gościom wypoczynek na poziomie zgodnym z wymaganiami hotelu 3 gwiazdkowego. Od pokoju Comfort i Family różni się brakiem dodatkowych łóżek i mniejszą powierzchnią.

więcej

Powierzchnia min. 24 m2. Wyposażenie jak w pokoju standardowym, ale dodatkowo są dwa rozkładane fotele, które mogą służyć jako dostawka o wymiarach 190 x.90 cm. Po rozłożeniu uzyskujemy dodatkowe miejsce do spania o długości 190 cm.

więcej

Jedyny tego typu pokój w hotelu. Ma powierzchnię  30 m2, jest ulokowany na I piętrze, posiada duży taras i aneks kuchenny. 

więcej

Powierzchnia min. 21 m2. Oprócz wyposażenia identycznego jak w pokoju standardowym jest jeszcze rozkładany fotel, który może służyć jako dostawka. Po rozłożeniu uzyskujemy dodatkowe miejsce do spania o długości 190 cm.

więcej

Pokoje o powierzchni min. 33 m2, składają się z dwóch pomieszczeń: dziennego salonu i sypialni, które są oddzielone drzwiami. Znakomita oferta dla rodzin z dziećmi, ale również dla osób ceniących komfort i przestrzeń.

więcej